Hakutulokset

Luodon kunnan puhelinvaihde

Arkisin klo 8-12, 13-16

Kunnankanslia

06 785 7 111

Vikapäivystys työajan jälkeen, vesi ja viemäri

Larsmo Vatten och Avlopp Ab Oy

044 03 6 4062

Kim Ahlgren

Rehtori, Holm skola

Perusopetus, Rehtori

kim.ahlgren@edu.larsmo.fi

06 785 7 269

Bodil Björk-Ena

Koulusihteeri

Perusopetus

bodil.bjork-ena@edu.larsmo.fi

06 785 7322

Heidi Björkskog

Yksikönjohtaja, päiväkoti Trålaren

Yksikönjohtaja

heidi.bjorkskog@larsmo.fi

044 72 17 651

Tanja Brännbacka

Esimies aamu- ja iltapäivätoiminta ja puistotoiminta

Varhaiskasvatus

tanja.brannbacka@edu.larsmo.fi

044 72 17 661

Karola Dahlbacka

Yksikönjohtaja, ruoka- ja siivouspalvelut

Kunnankanslia, Ruoka- ja siivouspalvelut

karola.dahlbacka@larsmo.fi

044 78 77 288

06 785 7207

Madeleine Englund-Svenlin

Osastosihteeri

Hyvinvointipalvelut, Perusopetus, Varhaiskasvatus

madeleine.englund-svenlin@larsmo.fi

06 785 7 206

Täydentävää varhaiskasvatusta ennen/jälkeen esikoulun, Risö

Täydentävä varhaiskasvatus

044 72 17 663

Tommy Forsman

ICT-johtaja

IT-palvelut, Kunnankanslia

tommy.forsman@larsmo.fi

044 78 77431

Nina Forss-Hästbacka

Sihteeri

Kunnankanslia, Yleinen osasto

nina.forss-hastbacka@larsmo.fi

06 785 7111

Täydentävää varhaiskasvatusta ennen/jälkeen esikoulun, Näs

Täydentävä varhaiskasvatus

044 72 17 665

Täydentävää varhaiskasvatusta ennen/jälkeen esikoulun, Bosund

Täydentävä varhaiskasvatus

044 72 17 666

Täydentävää varhaiskasvatusta ennen/jälkeen esikoulun, Holm

Täydentävä varhaiskasvatus

044 72 17 665

Bosundin esikoulu

Esikoulut, Perusopetus

bosund.forskola@edu.larsmo.fi

044 78 77 470

Holmin esikoulu

Esikoulut, Perusopetus

holm.forskola@edu.larsmo.fi

044 78 77 472

Näsin esikoulu

Esikoulut, Perusopetus

nas.forskola@edu.larsmo.fi

044 78 77 471

Risön esikoulu

Esikoulut, Perusopetus

riso.forskola@edu.larsmo.fi

044 72 17 515

Björn Gäddnäs

Yksikönjohtaja, liikenne ja kiinteistöt

Tekniset palvelut

bjorn.gaddnas@larsmo.fi

044 78 7 7222

06 785 7222

Sarah Gäddnäs

Osastosihteeri

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

sarah.gaddnas@larsmo.fi

06 785 7223

Lisa Hellström

Esikoululaisten täydentävän varhaiskasvatuksen aamu- ja iltapäivätoiminnan esihenkilö, Päiväkoti Lilla Annan yksikköjohtaja

Esikoulut, Perusopetus, Täydentävä varhaiskasvatus, Varhaiskasvatus, Yksikönjohtaja

044 78 77 434

Nina Hjulfors

Yksikönjohtaja, Lingonskogenin päiväkoti

Yksikönjohtaja

nina.hjulfors@larsmo.fi

044 72 17 417

Andreas Hjulfors

Rehtori, Näs skola

Perusopetus, Rehtori

andreas.hjulfors@edu.larsmo.fi

050 56 32 666

06 728 2092

Carola Holm-Palonen

Johtajuuden kehistysvastaava

Henkilöstöhallinto

carola.holm-palonen@larsmo.fi

06 785 7235