Hakutulokset

Sarah Gäddnäs

Osastosihteeri

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

sarah.gaddnas@larsmo.fi

06 785 7223

Tommy Forsman

ICT-johtaja

IT-palvelut, Kunnankanslia

tommy.forsman@larsmo.fi

044 78 77431

Luodon kunnan puhelinvaihde

Arkisin klo 8-12, 13-16

Kunnankanslia

06 785 7 111

Carola Holm-Palonen

Johtajuuden kehistysvastaava

Henkilöstöhallinto, Kunnankanslia

carola.holm-palonen@larsmo.fi

06 785 7235

Mikael Sundqvist

Projektipäällikkö

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

mikael.sundqvist@larsmo.fi

044 78 7 7224

06 785 7208

Andreas Kronqvist

Apulaisrakennustarkastaja

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

andreas.kronqvist@larsmo.fi

044 78 77 258

Anna Snellman

Ympäristötarkastaja (tavattavisa ma, ti, pe)

Kunnankanslia, Tekniset palvelut, Ympäristönsuojelu

anna.snellman@larsmo.fi

06 785 7 231

044 78 7 7231

Linda Myrevik-Nynäs

Taloussihteeri

Kiinteistö Oy Larsmo bostäder, Kunnankanslia, Kuntakonserni, Larsmo Vatten och Avlopp Ab Oy

linda.myrevik-nynas@larsmo.fi

044 49 35 441

06 785 7205

Johnnie Wisén

Rakennustarkastaja

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

johnnie.wisen@larsmo.fi

044 78 7 7221

06 785 7221

Björn Gäddnäs

Yksikönjohtaja, liikenne ja kiinteistöt

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

bjorn.gaddnas@larsmo.fi

044 78 7 7222

06 785 7222

Mattias Thors

Teknisten palveluiden johtaja

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

mattias.thors@larsmo.fi

044 78 7 7220

06 785 7220

Thomas Käldström

Maankäyttöinsinööri

Kaavoitus, Kunnankanslia, Tekniset palvelut

thomas.kaldstrom@larsmo.fi

044 78 7 7225

06 785 7224