Hakutulokset

Jonas Österlund

V.t. Ympäristötarkastaja (tavattavissa ma, ti, pe)

Tekniset palvelut, Ympäristönsuojelu

jonas.osterlund@larsmo.fi

06 785 7 231

044 78 77231

Mikael Sundqvist

Projektipäällikkö

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

mikael.sundqvist@larsmo.fi

044 78 7 7224

06 785 7208

Andreas Kronqvist

Apulaisrakennustarkastaja

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

andreas.kronqvist@larsmo.fi

044 78 77 258

Anna Snellman

Ympäristötarkastaja (tavattavisa ma, ti, pe)

Kunnankanslia, Tekniset palvelut, Ympäristönsuojelu

anna.snellman@larsmo.fi

06 785 7 231

044 78 7 7231

Linda Myrevik-Nynäs

Osastosihteeri

Kunnankanslia, Kuntakonserni, Larsmo Vatten och Avlopp Ab Oy, Tekniset palvelut

linda.myrevik-nynas@larsmo.fi

06 785 7223

Sixten Lund

Huoltomies

Tekniset palvelut

sixten.lund@larsmo.fi

044 35 01380

Henrik Kackur

Työnjohtaja

Tekniset palvelut

henrik.kackur@larsmo.fi

044 72 1 7703

06 785 7256

Johnnie Wisén

Rakennustarkastaja

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

johnnie.wisen@larsmo.fi

044 78 7 7221

06 785 7221

Björn Gäddnäs

Yksikönjohtaja, liikenne ja kiinteistöt

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

bjorn.gaddnas@larsmo.fi

044 78 7 7222

06 785 7222

Mattias Thors

Teknisten palveluiden johtaja

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

mattias.thors@larsmo.fi

044 78 7 7220

06 785 7220

Thomas Käldström

Maankäyttöinsinööri

Kaavoitus, Kunnankanslia, Tekniset palvelut

thomas.kaldstrom@larsmo.fi

044 78 7 7225

06 785 7224

Lilian Holmäng

Sihteeri

Kunnankanslia, Tekniset palvelut

lilian.holmang@larsmo.fi

06 785 7226