Sökresultat

Jonas Österlund

T.f. Miljöinspektör (anträffbar må, ti, fre)

Miljövård, Sektorn för tekniska tjänster

jonas.osterlund@larsmo.fi

06 785 7 231

044 78 77231

Mikael Sundqvist

Projektledare

Sektorn för tekniska tjänster

mikael.sundqvist@larsmo.fi

044 78 7 7224

06 785 7208

Andreas Kronqvist

Tf biträdande byggnadsinspektör

Sektorn för tekniska tjänster

andreas.kronqvist@larsmo.fi

044 78 77 258

Sixten Lund

Serviceman

Sektorn för tekniska tjänster

sixten.lund@larsmo.fi

044 35 01380

Henrik Kackur

Arbetsledare

Sektorn för tekniska tjänster

henrik.kackur@larsmo.fi

044 72 1 7703

06 785 7256

Johnnie Wisén

Byggnadsinspektör

Sektorn för tekniska tjänster

johnnie.wisen@larsmo.fi

044 78 7 7221

06 785 7221

Jarl Rosenberg

Enhetsledare för trafik och fastigheter

Sektorn för tekniska tjänster

jarl.rosenberg@larsmo.fi

044 78 7 7222

06 785 7222

Thomas Käldström

Markanvändningsingenjör

Planläggning, Sektorn för tekniska tjänster

thomas.kaldstrom@larsmo.fi

044 78 7 7225

06 785 7224

Mattias Thors

Chef för tekniska tjänster

Sektorn för tekniska tjänster

mattias.thors@larsmo.fi

044 78 7 7220

06 785 7220

Lilian Holmäng

Sekreterare

Sektorn för tekniska tjänster

lilian.holmäng@larsmo.fi

06 785 7226